Úvod> Stany a sklady

Výroba, predaj a prenájom stanov

Firma ŠVEC a SPOL s.r.o. sa zaoberá od roku 2012 aj výrobou veľkoplošných stanov odľahčenej konštrukcie, jej opláštenia PVC plachtami a príslušenstva. Vyrábame stany štandardných rozmerov, modulov a typov.

Naše možnosti pri výrobe stanov nám umožňujú  prispôsobiť sa špecifickým požiadavkám zákazníka. Svojim zákazníkom ponúkame aj širokú škálu opláštenia PVC plachtami v rôznych farebných prevedeniach s možnosťou potlače reklamy či loga. Všetky naše stany sú vyrábané v súlade s normami ISO 9001:2008, ktorých certifikátom disponujeme.

Predaj veľkokapacitných stanov je ďalšou činnosťou spoločnosti v tejto oblasti podnikania. Naše stany majú široké možnosti použitia na spoločenských podujatiach (svadby, narodeninové oslavy, firemné party, posedenia, školenia alebo prezentácie na výstavách, festivaly, koncerty a športové podujatia, prestrešenia eventov...) ako skladové priestory a haly (priemysel, poľnohospodárstvo, agroturistiku, odpadové hospodárstvo...), resp. ako rôzne prekrytia a terasy (hotely, reštaurácie...).

Hlavný dôraz kladieme na bezpečnosť pri používaní stanov, dodržiavanie požadovaných termínov a zabezpečenie vysokej kvality pre spoľahlivosť a životnosť tohto produktu a iných služieb s tým spojených.Kontakt

Výroba, predaj a prenájom stanov

ŠVEC a SPOL s.r.o.
Staničná 502, 952 01 Vráble, Slovakia

mobil: +421 908 928 019
e-mail: diviziakomponentov@svecaspol.sk