Výkonný riaditeľ výrobnej divízie

Termín nástupu Dohodou

Miesto výkonu práce Vráble

Druh pracovného pomeru Plný úväzok

Náplň práce

  • Tvorba strategických plánov a rozpočtov divízie na základe stratégie, politiky a cieľov spoločnosti
  • Zabezpečovanie plnenia plánov a dodržiavanie rozpočtu
  • Znalosť a presadzovanie požiadavok systémových noriem spoločnosti (ISO, IATF,...)
  • Využívanie systémových dokumentov, riadenie sa nimi a spolupráca na ich tvorbe a aktualizácii
  • Organizácia a riadenie činnosti úsekov, aby bolo zabezpečené ich trvalé zlepšovanie a rast
  • Usmerňovanie činnosti úsekov a koordinácia súčinnosti medzi nimi
  • Zabezpečenie analýz a návrhov riešení problémov a nápravných opatrení
  • Riadenie a motivácia zamestnancov, ich hodnotenie na základe plánu osobného rastu a vzdelávania
  • Zodpovednosť za vypracovávanie reportov pre potreby vedenia spoločnosti /rozbory, management review a pod.
  • Zodpovednosť za zverený majetok
  • Zastupovanie spoločnosti pri dôležitých rokovaniach v rozsahu právomocí

Požiadavky

  • VŠ technického smeru (alebo preukázateľné technické myslenie)
  • Min. 5-ročná prax na vedúcej pozícii
  • Dobrá orientácia v legislatíve a normách ISO 9001:20015, IATF 16949:2016
  • Výborná komunikácia v anglickom jazyku podmienkou/v nemeckom jazyku je výhodou
  • Strategické myslenie
  • Orientácia na výkon a výsledok
  • Silný tímový duch
  • Schopnosť motivovať seba a členov tímu
  • Osobnosť lídra a profesionálne vystupovanie

Zamestnanecké benefity

  • Kreatívna práca v stabilnom tíme
  • Profesionálna sebarealizácia
  • Podpora osobnostného rozvoja
  • Vlastné fitness centrum
  • Mzda: základná mzda od 2000 € v závislosti od skúseností + variabilné zložky mzdy

Napíšte nám

Spĺňate uvedené podmienky alebo potrebujete viac informácií o pracovnej pozícii? Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poradíme.